Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
tapr@entc.com.ua
ISSN 2664-9969 (print)
ISSN 2706-5448 (online)

НАША ІСТОРІЯ

Журнал «Технологічний аудит та резерви виробництва» з № 1 (1) 2011 по № 1 (33) 2017 виходив трьома мовами: українською, російською та англійською під назвою «Технологічний аудит та резерви виробництва», «Технологический аудит и резервы производства», «Technology audit and production reserves» з ISSN 2226-3780 (print), ISSN 2312-8372 (on-line).
З № 2 (34) 2017 журнал «Технологічний аудит та резерви виробництва» виходить тільки англійською мовою під назвою «Technology audit and production reserves». У зв'язку з цим в 2019 р. журналу присвоєні нові
ISSN 2664-9969 (print), ISSN 2706-5448 (on-line).

МЕТА ЖУРНАЛУ

Публікація наукових статей, присвячених пошуку можливостей зниження витрат і підвищення конкурентоспроможності продукції на промислових підприємствах. Особливістю є те, що кожна досліджувана проблема розглядається з двох боків – з боку економіки і з боку інженерії, наприклад, в контексті формування критерію «ціна – якість», в якому перша складова стосується досліджень в області економіки підприємства, а друга – в області інженерії. Науковий результат, що отримано на перетині цих наук, може бути використаний в реальному виробництві для виявлення резервів, які забезпечують можливість зниження витрат і підвищення конкурентоспроможності продукції.

РУБРИКИ ЖУРНАЛУ

Том 1. Виробничо-технологічні системи
  • Технології машинобудування
  • Механіка
  • Металургійні технології
  • Матеріалознавство
  • Технології та системи енергопостачання
  • Альтернативні та відновлювальні джерела енергії
  • Електротехніка та промислова електроніка
Том 2. Інформаційно-керуючі системи
Том 3. Хімічна інженерія
Том 4. Економіка підприємств. Макроекономіка

Обирайте рубрику (том) журналу відповідно Вашій спеціальності (Детальніше ...)

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

«Технологічний аудит та резерви виробництва» – журнал відкритого доступу. Всі статті безкоштовні для доступу, читання, завантаження та друку.

0

ВЧЕНИХ, ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИСЯ В ЖУРНАЛІ

0
 

СТАТЕЙ ЗА ЧАС ІСНУВАННЯ ЖУРНАЛУ

0
 

БАЗ, СИСТЕМ І РЕПОЗИТОРІЙ, В ЯКИХ ІНДЕКСУЄТЬСЯ ЖУРНАЛ

0

БІБЛІОТЕК, В ЯКІ ВХОДИТЬ ЖУРНАЛ

Ми показуємо нові рішення вчених в традиційних технологіях!


Рецензування

Редакція журналу «Технологічний аудит та резерви виробництва» практикує подвійне сліпе рецензування.

Цей процес передбачає наступне:

– Усі рукописи спочатку розглядаються редакторами, на предмет оцінки їх відповідності тематиці та вимогам журналу.

– Після рішення редакторів представлені рукописи направляються як мінімум двом зовнішнім експертам, працюючим у відповідній області. Рукопис проходить подвійне сліпе рецензування: ні автори, ні рецензенти не знають один одного.

– Коментарі рецензентів передаються авторам разом з можливою рекомендацією до перегляду рукопису. Редактор повідомляє авторам, чи прийнято рукопис таким, що не вимагає перегляду, або авторам надається можливість переробити рукопис і представити його знову, або ж рукопис відхиляється.
(Детальніше...)


Авторські права

Наше видання використовує положення про авторські права CREATIVE COMMONS для журналів відкритого доступу.

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
– Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
– Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.


Конфіденційність

Редакція «Технологічний аудит та резерви виробництва» дуже пильно слідкує за збереженням конфіденційності всієї інформації, яка поступає до редакції та не є ще опублікованою.

Основні засади, якими керується наша редакція:

– Усі рецензенти підтверджують збереження конфіденційності інформації, з якою вони працюють, до опублікування статті.

– Якщо рецензенту потрібна допомога або консультація експертів з іншої предметної області, то рецензенти повідомляють таку інформацію до редакції та отримують дозвіл на консультацію.

– Інформація, яку автори подають до редакції, не передається третім особам.

– Уся особиста інформація (телефони та адреси), яку надають автори до редакції, використовується лише в редакції та не передається третім особам.

3.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (097) 020-27-30
+38 (073) 081-39-36
e-mail: tapr@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image