Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: зачинено
+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
tapr@entc.com.ua
ISSN 2664-9969 (print)
ISSN 2706-5448 (online)

КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ

Подаючи рукопис до редакції журналу «Технологічний аудит та резерви виробництва», автори повинні задекларувати наявність/відсутність будь-яких конкуруючих фінансових та/або нефінансових інтересів.

В інтересах прозорості та для того, щоб допомогти читачам сформувати власну думку про можливу упередженість, журнал «Технологічний аудит та резерви виробництва» вимагає від авторів декларувати будь-які конкуруючі фінансові та/або нефінансові інтереси щодо описаної роботи.

Автори повинні вказувати всю інформацію, необхідну для підтвердження прозорості в частині потенційних фінансових інтересів:

– організації, зацікавлені у фінансуванні даної розробки, конкретні ролі таких організацій в дизайні дослідження або роботи з окремими частинами рукопису, включаючи збирання, аналіз, систематизацію даних, наведених у рукопису, а також у прийнятті рішення щодо публікації рукопису;

– організації, які можуть отримати фінансові інтереси з публікації рукопису або зазнати збитків внаслідок його опублікування у вигляді готової статті в журналі;

– організації, що фінансують дослідження на матеріальному рівні (обладнання, технологічне оснащення, комплектуючі, витратні матеріали, реактиви тощо) та/або нарахування заробітної плати.


Авторам рекомендується вказувати інформацію, що стосується особистих фінансових інтересів, якщо вони можуть вплинути на інших осіб, які можуть зазнати збитків унаслідок публікації рукопису у вигляді статті в журналі.

Інші, не зазначені тут конкретно, фінансові інтереси, які можуть мати будь-який, навіть непрямий негативний вплив, мають бути зазначені для повного підтвердження відсутності конфлікту інтересів.

Авторам рекомендується також вказувати будь-які нефінансові конкуруючі інтереси, якщо вони можуть мати будь-який негативний вплив, навіть побічно.

У випадку, якщо автори пов'язані зобов'язаннями конфіденційності, що унеможливлює розкриття повністю або частково інформації щодо фінансових або нефінансових інтересів, редакція не вимагає розкриття цих інтересів, визнаючи повне право збереження конфіденційності. У цьому випадку авторам достатньо задекларувати наявність конфлікту інтересів у момент подання рукопису до редакції.

Щодо рецензентів редакція просить підтверджувати відсутність конфлікту інтересів на етапі відбору рукописів на рецензію або в момент отримання рецензентом рукопису. Якщо такий конфлікт виявлено на етапі рецензування, рецензент зобов'язаний повідомити про це редакцію та відмовитися від рецензування даного рукопису. Редакція в такій ситуації орієнтується на рекомендації, наданих у вигляді схем від COPE, членом якого є видавництво ПП "ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР": «What to do if a reviewer suspects undisclosed conflict of interest in a submitted manuscript» та «What to do if a reader suspects undisclosed conflict of interest in a published article».

3.jpg

вул. Шатилова дача, 4, оф. 702 (8 пов.),
м. Харків, Україна, 61165

+38 (057) 750-89-90
+38 (050) 381-10-77
+38 (097) 020-27-30
+38 (073) 081-39-36
e-mail: tapr@entc.com.ua

Image
Image
Image
Image