Розміщення нашого журналу в міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах

 

1. Index Copernicus - міжнародна наукометричних база. (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів. (Сторінка "Технологічний аудит та резерви виробництва" на ICJML)

 

2. РИНЦ  - міжнародна бібліографічна база даних наукових публікацій вчених. Для отримання даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РИНЦ використовується аналітичний інструментарій ScienceIndex. (посилання)

 

3. EBSCO - агрегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг. (посилання)

 

4. Ulrich's Periodicals Directory - передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всім тематичним напрямкам. (посилання)


5. DRIVER - європейське метасховище наукових публікацій. Всі публікації по проектам, фінансованим ЄС, повинні бути доступні через DRIVER. Журнал "Технологічний аудит та резерви виробництва" тепер задовольняє цій вимозі. Публікації в журналі "Технологічний аудит та резерви виробництва" будуть зараховуватися авторам при їх звітності перед ЄС. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання)

6. Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання)

 

7. ResearchBib - міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців. (посилання)

 

 

8. Directory of Open Access Journals (DOAJ) - це директорія, що пропонує вільний (безкоштовний) доступ до понад 1500 наукових та академічних журналів в електронному форматі по всіх напрямах. Мета директорії полягає в просуванні та популяризації стрімко зростаючої кількості наукових журналів, доступних безкоштовно через Інтернет, а також у підвищенні ролі міжнародного руху "Журнали у відкритому доступі" (Open Access Journals) і полегшенні доступу до вільних електронних наукових і дослідницьких журналів. (посилання)

 

9. WorldCat найбільша у світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center. (посилання)

 

10. CrossRef - це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу (посилання)

 

11. Directory Indexing of International Research Journals - це сервіс, який надає доступ журналам, які контролюють якість публікацій з відкритим доступом. Каталог, індексуючи журнали, прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові та академічні журнали відкритого доступу, які використовують відповідні системи контролю якості.

12. Directory of Research Joiunals Indexing (DRJI) - надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. Для індексації на сайті розглядаються і оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам обрати ключові веб-сайти і журнали за тематикою дослідження. Сертифікат про індексацію журналу "Технологічний аудит та резерви виробництва" посилання

 

13. Open Academic Journals Index (OAJI) - повнотекстова база даних наукових журналів відкритого доступу (посилання).

 

14. Sherpa/Romeo – база, в якій зібрана інформація про етику публікації та політику видання. Sherpa/Romeo є частиною Sherpa служб, заснованих в університеті Ноттінгема і яка співпрацює з багатьма міжнародними партнерами, які вносять вклад в розробку і підтримку служби (посилання).

 

15. WorldWideScience.org - це глобальна наукова пошукова система для швидкого пошуку публікацій з науковими відкриттями і прогресивними дослідженнями завдяки багатосторонньому партнерству національних та міжнародних наукових баз даних і порталів, що входять в цю систему (посилання).

 

 

Разміщення нашого журналу в бібліотеках світу

 

США

 

 

Find it! @ SJU

 

 

 

 

Harvard Library

 

 

IU Logo

 

 

 

 

 

  


 

 

Канада

 

ExLibris header image

 

 

 

WebVoyáge

 

ExLibris header image

 

 

 

Мексика

 

Європа

Великобританія

 

 

 

THE BRITISH LIBRARY

 

 

 

 

Німеччина

 


 

Данія

 

Ірландія

 

Іспанія

 

 

 

Італія

ExLibris header image

SBU

 

Франція

 

 

Accueil

 

Шотландія

 

 

Швеція

ExLibris header image

ExLibris header image

 

Startsida

 

 

Словенія

 

Нідерланди

 

RUG logo

 

 

Швейцарія

Португалія

http://sfx.b-on.pt:9003/sfxlcl3/img/simplified_template1///banners/custom/header.png

 

Польща

 

 

Бельгія

 

Азія

Індія

 

Китай

 

 

 

Австралія

 

 

 

 

Новая Зеландія

 

 

 

Японія

 

Африка

Нігерія

 

 
 

Автор (коллектив авторов), подавая рукопись в редакцию журнала "Технологический аудит и резервы производства",
соглашается со всеми требованиями к оформлению, подаче рукописи статьи и оплате
и несет полную ответственность в случае нарушения этих требований

© PC "TECHNOLOGY CENTER"