Розміщення нашого журналу в міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах

 

1. Index Copernicus (включено в 2012 р.) - міжнародна наукометрична база (Index Copernicus Journals Master List). Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів (Сторінка "Технологічний аудит та резерви виробництва" на ICJML)

 

 

2. РИНЦ (включено в 2013 р.) - міжнародна бібліографічна база даних наукових публікацій вчених. Для отримання даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РИНЦ використовується аналітичний інструментарій ScienceIndex (посилання)

 

3. EBSCO (включено в 2014 р.) - агрегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг (посилання)

 

4. Ulrich's Periodicals Directory (включено в 2012 р.) - передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всім тематичним напрямкам (посилання)

 

5. OpenAIRE (включено в 2012 р.) - найбільший європейський репозитарій, сховища пов'язані через регіональні та тематичні мережі. Дві з найбільших регіональних мереж OpenAire в Європі і LA Referencia в Латинській Америці (посилання)

 

6. Bielefeld Academic Search Engine (BASE) (включено в 2012 р.) - пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут (посилання)

 

7. ResearchBib (включено в 2013 р.) - міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців (посилання)

 

 

8. Directory of Open Access Journals (DOAJ) (включено в 2013 р.) - це директорія, що пропонує вільний (безкоштовний) доступ до понад 1500 наукових та академічних журналів в електронному форматі по всіх напрямах. Мета директорії полягає в просуванні та популяризації стрімко зростаючої кількості наукових журналів, доступних безкоштовно через Інтернет, а також у підвищенні ролі міжнародного руху "Журнали у відкритому доступі" (Open Access Journals) і полегшенні доступу до вільних електронних наукових і дослідницьких журналів (посилання)

 

9. WorldCat  (включено в 2013 р.) найбільша у світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center (посилання)

 

10. CrossRef (включено в 2014 р.) - це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу (посилання)

 

11. Directory Indexing of International Research Journals (включено в 2014 р.) - це сервіс, який надає доступ журналам, які контролюють якість публікацій з відкритим доступом. Каталог, індексуючи журнали, прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові та академічні журнали відкритого доступу, які використовують відповідні системи контролю якості (посилання)

12. Directory of Research Journals Indexing (DRJI) (включено в 2014 р.) - надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. Для індексації на сайті розглядаються і оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам обрати ключові веб-сайти і журнали за тематикою дослідження (посилання)

 

13. Open Academic Journals Index (OAJI) (включено в 2014 р.) - повнотекстова база даних наукових журналів відкритого доступу (посилання)

 

14. Sherpa/Romeo  (включено в 2014 р.) - база, в якій зібрана інформація про етику публікації та політику видання. Sherpa/Romeo є частиною Sherpa служб, заснованих в університеті Ноттінгема і яка співпрацює з багатьма міжнародними партнерами, які вносять вклад в розробку і підтримку служби (посилання)

 

15. WorldWideScience.org (включено в 2015 р.) - це глобальна наукова пошукова система для швидкого пошуку публікацій з науковими відкриттями і прогресивними дослідженнями завдяки багатосторонньому партнерству національних та міжнародних наукових баз даних і порталів, що входять в цю систему (посилання)

 

16. Scholar Article Journal Index (SAJI) (включено в 2016 р.) - міжнародна наукометрична система реєстрації та індексування журналів, яка розраховує фактори впливу журналів на наукове співтовариство. Ця онлайн-система призначена для огляду журналів читачами-дослідниками і авторами, при цьому вона дає можливість переглядати якомога більшу кількість наукових індексованих журналів відкритого доступу (посилання)

 

17. CNKI Scholar (включено в 2018 р.) - найбільший академічний інтегратор електронних ресурсів в Китаї, в який входять як китайські, так і зарубіжні академічні журнали, дисертації, матеріали конференцій, газети, патенти, стандарти, щорічники, довідники та книги (посилання).

 

18. Microsoft Academic Search (включено в 2018 р.) - семантична пошукова система, яка дозволяє розуміти області досліджень, а не просто шукати документи. Ця система не обмежується тільки пошуком документів, а надає відповідну інформацію про найбільш значущих авторів, установи, публікації та дослідницькі області (посилання).

 

19. Genamics JournalSeek (включено в 2018 р.) - це найбільша повністю класифікована база даних вільно доступної інформації про журнали, що знаходиться в Інтернеті (посилання).

 

20. Соціонет (включено в 2018 р.) - це агрегатор даних, який формує віртуальне наукове середовище в дусі Відкритої Науки для створення і використання інформаційних ресурсів і сервісів, адресованих професійним науковим співтовариствам (посилання).

 

21. Zeitschriftendatenbank (ZDB) (включено в 2018 р.) - це одна з найбільших в світі баз даних журналів, газет, монографій та інших періодичних видань з різних країн світу на різних мовах, без обмежень за часом, в друкованій, електронній або оцифрованій формі. В даний час більше 3700 бібліотек в Німеччині та Австрії розміщують в ZDB назви та інформацію про розміщені в них видання (посилання).

 

22. EconBiz (включено в 2018 р.) - це предметний портал з економіки та бізнес-досліджень. Він надається Німецькою національною економічною бібліотекою - Інформаційним центром економіки Лейбніца (ZBW) (посилання).

 

23. MIAR (Information Matrix for the Analysis of Journals) (включено в 2018 р.) - це інструментарій, який збирає дані про журнали з різних типів баз даних. Він робить огляд журналів в повнотекстових і бібліометричних баз даних через ICDS (Broadcasting Secondary Composite Index Broadcasting) (посилання).

 

24. Scilit (включено в 2018 р.) - це база даних наукових робіт, яка розроблена і підтримується видавцем відкритого доступу MDPI, що використовує новий метод зіставлення даних та індексації наукового матеріалу (посилання).

 

25. EconPapers (включено в 2019 р.) - це база даних, яка надає доступ до найбільшої колекції робочих документів і наукових статей з економіки (посилання).

 

26. IDEAS (включено в 2019 р.) - це найбільша бібліографічна база даних, присвячена економіці. Грунтуючись на RePEc (Research Papers in Economics), вона індексує більше 2 800 000 досліджень, в тому числі понад 2 600 000 повнотекстових статей (посилання).

 

Розміщення нашого журналу в бібліотеках світу

 

Північна Америка

США

 

 

 

 

 

Harvard Library

 

 

IU Logo

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Канада

 

ExLibris header image

 

 

 

 

ExLibris header image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мексика

 

Південна Америка

Аргентина

 

Перу

 

Португалія

 

Європа

Англія

 

THE BRITISH LIBRARY

 

 

 

 

 

 

Уельс

 

Німеччина

 

 

 

 

Данія

 

Ірландія

 

Іспанія

 

 

 

Швейцарія

ExLibris header image

SBU

 

 

 

Франція

 

 

Accueil

 

 

Шотландія

 

 

 

 

Швеція

ExLibris header image

ExLibris header image

 

Startsida

 

 

 

Словенія

 

 

Нідерланди

 

RUG logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Польща

 

 

 

 

Бельгія

 

 

Фінляндія

 

 

 

 

 

 

 

 

Молдова

 

Греція

 

Литва

 

Італія

 

 

 

Білорусь

 

Туреччина

 

 

Чехія

 

Люксембург

 

Азія

Китай

 

 

 

Об'єднані Арабські Емірати

 

 

 

Тайвань

 

Південна Корея

 

 

В'єтнам

 

Ізраїль

 

Ямайка

 

Австралія

 

 

 

 

 

 

Новая Зеландія

 

 

 

Японія

 

 

Африка

Нігерія

 

Південно-Африканська Республіка (ПАР)

 
 

Автор (коллектив авторов), подавая рукопись в редакцию журнала "Технологический аудит и резервы производства",
соглашается со всеми требованиями к оформлению, подаче рукописи статьи и оплате
и несет полную ответственность в случае нарушения этих требований

© PC "TECHNOLOGY CENTER"